Jak vypadá první měsíc spolupráce s CopyVčelkou

Podívejte se, jak probíhá spolupráce od okamžiku objednání služby. Vše je pro vás maximálně jednoduché a nenáročné – zadáváte a dostáváte texty.

ČASOVÁ OSA

1. Objednání a zaplacení

CopyVčelku si objednáte online během pár minut. Platba probíhá kartou přes internet. Už za pár minut od úhrady ji můžete naplno využívat.

Co můžete předat CopyVčelce

Co pro vás dokážeme zpracovat? Vytvoříme pro vás jakýkoli typ textu, který potřebujete pro svůj web nebo propagaci. Napíšeme obsah pro web, články na blog, e-maily,  příspěvky na sociální sítě a další texty pro nejrůznější reklamní materiály. Vše píší profesionální copywriteři a o kontrolu se stará zkušený korektor.

2. První zadání

Hned po zaplacení nám můžete poslat zadání pro napsání prvního textu. Když nevíte, jak správně na to, ráda a ochotně vám pomůže naše zákaznická podpora. Zjistíme od vás vše podstatné, aby vznikaly texty přesně podle vašich představ. 

Garance vrácení peněz

Pokud byste s CopyVčelkou nebyli spokojeni, vrátíme vám všechny peníze. Stačí se nám ozvat v prvním týdnu, kdy služba běží. Texty, které pro vás do té doby napíšeme, od nás získáte jako malou pozornost.

3. Úvodní hovor

Spojíme se s vámi a zjistíme vaše představy a požadavky, abychom přesně věděli, jak chcete CopyVčelku využívat a mohli ji vám přizpůsobit na míru. Získáme všechny podklady a domluvíme se na dalších zadáních. 

Kolik textů zpracujeme za měsíc

U pravidelného balíčku pracujeme vždy na jednom zadání. Po jeho vypracování přecházíme na další. U běžných textů s rozsahem do 400 slov (klasický článek) takto zvládneme měsíčně zpracovat asi 10 textů. U Prémium balíčku dvojnásobek.

4. Pravidelné psaní textů

Kdykoli budete potřebovat něco napsat, pošlete nám zadání a do 2 pracovních dnů obdržíte hotový text. U textů delších než 400 slov (cca 2 400 znaků) nám tvorba trvá 3 až 4 pracovní dny.

Zákaznická podpora

Kdykoli budete něco potřebovat, můžete se obrátit na naši zákaznickou podporu. Připravili jsme pro vás i nápovědu a sérii užitečných e-mailů, které vám pomohou v začátcích používání CopyVčelky.

5. Platba pro následující měsíc

Pro pokračování využívání služby se nemusíte o nic starat. Týden před vypršením balíčku vám přijde upozornění o budoucí automatické platbě pro další měsíc. Tehdy můžete také změnit balíček, nebo spolupráci ukončit.

Jak ušetřit používáním CopyVčelky

Nabízíme i zajímavá zvýhodnění. Když si CopyVčelku předplatíte na 6 nebo 12 měsíců, nebudeme vám 1 nebo 2 měsíce vůbec účtovat. Ušetříte tak i čas, po prvním měsíci se totiž copywriter plně zorientuje v tématu a zadávání se tak hodně zrychlí.

6. Využívání CopyVčelky druhý měsíc

Druhý a následující měsíce zpracováváme další zadání – podle vašeho balíčku. Můžete pro nás vytvořit i tabulku s obsahem k tvorbě, abyste nám nemuseli požadavky na texty posílat po jednom. Vše pak sami postupně vypracujeme. 

Možnost konzultací

Prémium balíček zahrnuje i konzultace. S copywriterem tak můžete řešit např. vylepšení současného textu, strategické směřování obsahu nebo se s ním pobavit o nápadech a tipech pro psaní.

Vyzkoušejte pravidelný copywriting

Garance vrácení peněz, žádné závazky.