Jak funguje CopyVčelka.cz?

Jednoduchý proces, stačí vám e-mail.

1. Pošlete nám zadání

Budete-li chtít napsat článek, zpracovat text, připravit e-mail nebo upravit obsah podstránky, pošlete nám e-mail se zadáním. Připojte podklady, svoji představu nebo další instrukce. Jakmile váš e-mail otevřeme, obratem vám pošleme potvrzení, že jsme na textu začali pracovat.

2. Připravíme texty

Po otevření a přečtení e-mailu se okamžitě pouštíme do práce. Pro váš text vybereme toho nejvhodnějšího copywritera, který jej zpracuje dle obdrženého zadání, a to ve stanoveném termínu i rozsahu. Před odevzdáním navíc text prochází profesionální korekturou.

Spolupracujeme jen s profesionálními copywritery. Díky intenzivní spolupráci, získání úvodních informací a časté zpětné vazbě dokážeme psát přesně takové texty, jaké si představujete.

3. Pošleme vám hotové texty

Do 2 pracovních dnů obdržíte zpracovaný text dle vašeho zadání, který můžete ihned použít. K dispozici navíc máte neomezený počet dodatečných úprav, které vám umožňují obsah vyladit k maximální spokojenosti. Pokud nebudete mít jiné požadavky, text vám zašleme ve Word dokumentu.

Pro zaručení vaší spokojenosti nabízíme garanci vrácení peněz a možnost kdykoliv změnit balíček spolupráce nebo ho ukončit. U nás se k ničemu nezavazujete.

Vyzkoušejte pravidelný copywriting

Garance vrácení peněz, žádné závazky.