Vaše otázky & naše odpovědi

Odpovědi na otázky, které vás zajímají ‑ seznamte se s projektem CopyVčelka.

Je pravidelný copywriting pro mě?

CopyVčelka je ideální službou pro všechny, kteří chtějí pravidelné texty na svoje stránky, každý měsíc. Je skvělá pro ty z vás, kteří pravidelně publikujete články, děláte obsahový marketing, posíláte pravidelný e-mailing, nebo pravidelně přispíváte na sociálních sítích.

Služba je vhodná také pro e-shopy a či B2B firmy, které mají stále co zlepšovat na svých popiscích produktů a kategorií a stále jim přicházejí nové produkty k otextování.

 

Pro ty, kteří chtějí napsat text nárazově, je ideální balíček JEDNORÁZOVÝ, v rámci kterého napíšeme 1 text. Pro více nárazových textů doporučujeme poptat copywriting na Včeliště.cz.

Jak dlouhé texty k napsání vám můžu zadat?

Jak dlouhé potřebujete, je to jen na vás. Ve slíbeném termínu 2 pracovních dnů pro vás ale zpracujeme standardní text o délce do 400 slov (asi 1,5 normostrany). U delších textů si necháváme více času na jejich zpracování. To proto, abychom vám doručili opravdu kvalitní výsledek.

Texty nad 1600 slov zpracováváme pouze po předchozí dohodě.

Kolik textů vám můžu měsíčně zadat?

Můžete nám zadat neomezené množství textů ke zpracování. Všechny postupně zpracujeme tak rychle, jak nám vámi zvolený balíček dovolí. Pokud máte zakoupený balíček PRAVIDELNÝ, pracujeme vždy na 1 textu. Teprve tehdy, když ho dokončíme a odevzdáme, začneme s dalším. V rámci tohoto balíčku vám můžeme napsat asi 10 textů měsíčně. Balíček PRÉMIUM umožňuje pracovat na 2 textech zároveň. V rámci měsíce vám tak můžeme zpracovat cca 20 článků.

Zadání nám můžete posílat i dopředu, my sami je budeme postupně realizovat.

Co znamená max. 1 rozpracovaný text?

Balíčky pravidelného copywritingu obsahují různý počet maximálně možných aktivních zadání (rozpracovaných textů). Pokud má balíček například 1 rozpracovaný text, budeme pro vás v jednu chvíli pracovat na maximálně jednom textu. Jakmile ho dokončíme, začneme s dalším textem v pořadí, pokud má již schválené zadání. V případě 2 rozpracovaných textů můžeme pracovat až na 2 zadáních pro vás zároveň. To znamená, že u balíčku PRÉMIUM (2 aktivní zadání) pro vás zvládneme napsat za měsíc cca 20 článků.

Zadání nám můžete posílat neomezeně, počet maximálně rozpracovaných textů určuje, na kolika ze zadání budeme souběžně pracovat.

Chci napsat opravdu dlouhý text. Stihnete to také do 2 pracovních dnů?

Texty do 400 slov dodáme do dvou dnů a články do 800 slov vypracujeme do dnů tří. Rozsáhlejší útvary do 1600 slov pak dostanete vypracované do čtyř dnů. Texty nad 1 600 slov pro vás také rádi po předchozí dohodě zpracujeme. Je ale potřeba úkol rozdělit na dvě či více zadání. S rozdělením úkolu vám rádi pomůžeme, stačí nám sdělit své představy a požadavky.

Dokážete zpracovat texty i na moje téma?

Téma textů může být libovolné. Zpracováváme například texty týkající se těchto oblastí:

 • Finance
 • Pojištění
 • Elektronika
 • Moderní technologie
 • Sport
 • Reality
 • Právo
 • Zahradnictví
 • Marketing
 • Mobilní aplikace
 • Kouření
 • Zdravá výživa
 • A další…

U složitějších či odbornějších témat si od vás na začátku vyžádáme více podkladů.

Naši copywriteři umí zpracovat text na jakékoli téma. Pokud si ale nejste jisti, zda právě vaše téma zvládnou, vyzkoušejte nás s garancí vrácení peněz!

Můžu některému zadání dát vyšší prioritu pro dřívější zpracování?

Pokud jste nám zaslali více zadání a chcete, abychom na některém začali pracovat dřív, stačí nám dát vědět odpovědí na e-mail, kterým jsme vám potvrdili přijetí zadání. Daný text zpracujeme přednostně.

Kdo vlastní práva k vytvořeným textům?

100 % vlastnických práv na texty je vašich. My vlastníme jen autorská práva, která nelze podle zákona převádět na třetí osobu. Z legislativních důvodů si ale ponecháváme vlastnická práva na fotografie či grafiku, které k textům dodáme. Obrázky ale můžete samozřejmě využívat jako ilustrace k námi dodaným textům, k tomu totiž také slouží.

Jsme agentura. Můžeme také využívat službu CopyVčelka?

Samozřejmě. Stačí si vybrat odpovídající balíček a službu můžete využívat i pro své klienty.

Jak probíhá platba za službu?

První platbu provedete online na našich stránkách. Kteroukoli další měsíční platbu můžete provést také online, nebo využít bankovní převod. Vždy je ale třeba uhradit službu nejpozději v den, kdy začne nový měsíc, jinak nebudete moci využívat služby pravidelného copywritingu.

Každému zákazníkovi navíc nabízíme možnost platby za službu rok dopředu. Zákazník navíc za zaplacení celého roku získá slevu. 2 měsíce užívání služby tak bude mít úplně zdarma.

V jakém formátu mi texty odevzdáte?

Hotové texty vám standardně zašleme ve formátu docx. Na vyžádání vám ale můžeme poslat hotové texty také ve formátu doc, rtf, pdf, či txt.

Pokud budete chtít text odevzdat v jiném než docx formátu, stačí tuto informaci uvést do zadání.

Co má obsahovat zadání, aby bylo pro copywritery co nejjasnější?

Především musíme vědět téma článku, a to čím konkrétnější tím lepší. Pomůžeme nám i vaše představa o formě – tedy zda má být text nějak členěn nebo má obsahovat podnadpisy. Doplňte požadovaný rozsah (v počtu slov) a také cílovou skupinu. Můžete přidat i klíčová slova či konkrétní odkazy, které chcete ve článku zmínit. Zasláním samotných podkladů také předejdete případným revizím. Stačí poslat odkazy na stránky či dokumenty v příloze. Čím více představ o článku nám předáte, tím více Vám budeme moci vyhovět.

Jak dlouho trvá, než napíšete text podle mého zadání?

Text dostanete hotový po odsouhlasení zadání z naší strany do 2 pracovních dnů. Tento termín zvládneme dodržet, budete-li požadovat text dlouhý maximálně 400 slov (asi 1,5 normostrany). V případě textu do 800 slov nám zpracování zabere 3 pracovní dny, u textů do 1 600 slov se bude jednat o 4 pracovní dny. Texty nad 1 600 slov musíme rozdělit na dvě či více zadání, s čímž vám samozřejmě také rádi pomůžeme.

Jaké texty dokážete zpracovat?

Naši copywriteři jsou schopni zpracovat širokou škálu typů textů na téměř jakékoli téma. Připravíme pro vás poutavý článek na blog, obsah pro vaši novou podstránku na webu, upravíme vámi napsaný text, aby byl poutavější. Můžeme vám také pomoci s napsáním e-mailu pro zákazníky, přípravou zajímavých příspěvků na sociální sítě nebo tvorbou tiskové zprávy. Rádi pro vás otextujeme i reklamní materiály a připravíme i další texty podle vašeho zadání. Důležité ovšem je, abyste nám správně zadali, co a jak máme napsat, sdělili své představy, případně doručili podklady pro tvorbu.

Co když budu chtít text po dokončení ještě upravit?

Není problém, nabízíme neomezeně revizí všech textů, takže jakmile budete chtít něco upravit, stačí nám do 7 dnů od obdržení textu napsat a my ho doladíme. Malé úpravy stihneme většinou do 1 pracovního dne. Větší úpravy obvykle do 2 pracovních dnů.

Pokud budete chtít opravit či doplnit text později než 7 dní od jeho odevzdání, zašlete nám nové zadání, text zpracujeme ve stejné lhůtě, jako kdyby šlo o nové zadání.

Pokud byste chtěli text upravit sami, není to problém. Můžete s ním dle potřeby samostatně pracovat.

Pro koho je určená služba CopyVčelka?

Pro každého, kdo potřebuje zpracovávat alespoň 2-3 texty měsíčně.

Služba je ideální pro všechny, kteří hledají spolehlivého partnera na tvorbu textů, nemají čas stále hledat kvalitní copywritery, nechtějí jim platit vysoké částky, které mnohdy neodpovídají odvedené práci, a nehodlají se dále stresovat, zda jim texty dorazí včas, či nikoli.

Služba je určena zejména pro ty, kdo:

 • Dělají obsahový marketing a potřebují pravidelný přísun kvalitního obsahu do svého magazínu či blogu.
 • Publikují články na jiných stránkách nebo větším množství svých marketingových kanálů.
 • Vedou e-shop a potřebují pravidelně textovat nové produkty v katalogu.
 • Vlastní stránky, jež pracují na optimalizaci pro vyhledávače, a potřebují kvalitní a optimalizované texty.
 • Jsou součástí menší agentury, freelancery, affiliate partnery či webdesignovými studii a potřebují pravidelně texty pro různé projekty.
 • Mají své profily na sociálních sítích a chtějí, aby byly jejich příspěvky poutavé.
 • Používají různé reklamní materiály (letáky, plakáty…) a chtějí pomoci s reklamními texty.

Můžu použít službu pro několik různých projektů?

V rámci jednoho balíčku můžeme psát texty pro více různých webů a projektů. Jak naši službu využijete, je na vás. Ze zkušenosti dosahujeme ale nejlepších výsledků u klientů, kteří nám zadávají psaní textů pro jeden projekt. Pro něj se snažíme zvyšovat kvalitu a postupně se vzdělávat v daném oboru.

Jak CopyVčelka funguje?

Jednoduše. Kdykoliv budete potřebovat napsat či upravit jakýkoli text, stačí nám poslat e-mail se zadáním. My vám zadání potvrdíme a do 2 pracovních dnů text o standardní délce dodáme. Pokud se vám text nebude zdát, stačí nás kontaktovat a my jej upravíme dle vašich požadavků.

Poskytujete nějaké garance?

Každému zákazníkovi nabízíme 7denní garanci vrácení peněz. Pokud budete s texty nespokojení, stačí nám napsat a my vám vrátíme celou poslední měsíční platbu. V případě, že se rozhodnete službu dále nevyužívat, stačí nám napsat a zrušíme vaše měsíční předplatné. Spoluprací s námi tedy nic neriskujete.

Jaký je rozdíl mezi CopyVčelkou a...

Copywriterem – CopyVčelka je neustále k dispozici. Nemusíte se s námi hádat o cenu, všechny texty napíšeme za jednotnou měsíční sazbu. Vaši značku, potřeby a styl navíc pochopíme rychle spolu s tím, jak nám budete zadávat psaní dalších a dalších textů.

Agenturou – Jsme rychlejší. Nevyžadujeme žádné smlouvy a kontrakty. Vše pro vás napíšeme za jednotnou měsíční sazbu.

Mohu svůj účet sdílet s ostatními?

Jeden účet smí používat jen jeden člověk. Je zakázáno sdílet svůj účet s ostatními. U vyšších balíčků je ale možné si další účty a uživatele přikupovat. Porušením tohoto pravidla budete požádáni, abyste službu CopyVčelka opustili.

Jak rychle zaplatit poplatek za službu, abych ji mohl stále využívat?

Jestliže se vám blíží konec splatnosti měsíční platby za službu CopyVčelka.cz a vy ji chcete rychle zaplatit, abychom vám nezrušili účet a možnost službu využívat, zadejte variabilní symbol na této stránce, zkontrolujte částku, která se ve formuláři po vložení variabilního symbolu objeví, a zaplaťte doklady ihned online.

Platba proběhne okamžitě a vy budete moci používat službu dál.

Jak zruším měsíční předplatné služby?

Pokud budete chtít zrušit předplatné služby, stačí nám napsat e-mail a my vám účet pozastavíme.

Pokud jde o váš první měsíc a zrušíte službu do 7 dnů od zakoupení, vrátíme vám v rámci garance spokojenosti celou částku.

Můžu si v rámci jednoho zadání nechat vypracovat více kratších textů?

Každé zadání by mělo být tematicky ucelené a souvislé, aby jej pro vás naši copywriteři dokázali přesně a kvalitně zpracovat. Proto bohužel není možné spojit více různých krátkých textů (např. článků či popisků) do jednoho zadání. Pokud tedy potřebujete např. čtyři různé, ač krátké, popisky, rádi je pro Vás vypracujeme v rámci čtyř zadání do 400 slov. V případě požadavku na více mutací stejného textu či různorodého zadání, které ale není možné rozdělit (např. titulní stránka webu) je možné učinit jednorázovou výjimku a tyto texty zpracovat v rámci jednoho zadání. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Vyzkoušejte pravidelný copywriting

Garance vrácení peněz, žádné závazky.