Nejčastější otázky & naše odpovědi

V této sekci najdete odpovědi na otázky, které nám nejčastěji pokládáte před objednáním služby. Celou nápovědu najdete ve speciální sekci.

Jak CopyVčelka funguje?

Jednoduše. Kdykoliv budete potřebovat napsat či upravit jakýkoli text, stačí nám poslat e-mail se zadáním. My vám zadání potvrdíme a do 2 pracovních dnů text o standardní délce dodáme. Pokud se vám text nebude zdát, stačí nás kontaktovat a my jej upravíme dle vašich požadavků.

Pro koho je určená služba CopyVčelka?

Pro každého, kdo potřebuje zpracovávat alespoň 2–3 texty měsíčně.

Služba je ideální pro všechny, kteří hledají spolehlivého partnera na tvorbu textů, nemají čas stále hledat kvalitní copywritery, nechtějí jim platit vysoké částky, které mnohdy neodpovídají odvedené práci, a nehodlají se dále stresovat, zda jim texty dorazí včas a jestli bude kvalitní.

Služba je určena zejména pro ty, kdo:

 • Dělají obsahový marketing a potřebují pravidelný přísun kvalitního obsahu do svého magazínu či blogu.
 • Publikují články na jiných stránkách nebo větším množství svých marketingových kanálů.
 • Vedou e-shop a potřebují pravidelně textovat nové produkty v katalogu.
 • Vlastní stránky, jež pracují na optimalizaci pro vyhledávače, a potřebují kvalitní a optimalizované texty.
 • Jsou součástí menší agentury, freelancery, affiliate partnery či webdesignovými studii a potřebují pravidelně texty pro různé projekty.
 • Mají své profily na sociálních sítích a chtějí, aby byly jejich příspěvky poutavé.
 • Používají různé reklamní materiály (letáky, plakáty…) a chtějí pomoci s reklamními texty.

Je pravidelný copywriting pro mě?

CopyVčelka je ideální službou pro všechny, kteří chtějí pravidelné texty na svoje stránky nebo marketing, každý měsíc. Je skvělá pro ty z vás, kteří pravidelně publikujete články, děláte obsahový marketing, posíláte pravidelný e-mailing, nebo pravidelně přispíváte na sociálních sítích.

Služba je vhodná také pro e-shopy a či B2B firmy, které mají stále co zlepšovat na svých popiscích produktů a kategorií a stále jim přicházejí nové produkty k otextování.

Pro ty, kteří chtějí napsat text nárazově, je ideální balíček JEDNORÁZOVÝ, v rámci kterého napíšeme 1 text. Pro více nárazových textů doporučujeme poptat copywriting na Včelišti.

Jsme agentura nebo chceme texty pro více projektů. Můžeme službu také využívat?

Samozřejmě. Stačí si vybrat odpovídající balíček a službu můžete využívat i pro své klienty či na více webů nebo projektů.

Jaký je rozdíl mezi CopyVčelkou a...

Copywriterem – Jsme vám neustále k dispozici. Nemusíte se s námi hádat o cenu, všechny texty napíšeme za jednotnou měsíční sazbu. S námi se nemusíte bát nekvalitních textů. Všichni naši copywriteři jsou profesionálové a vybrali jsme je z desítek kandidátů– vy se tak vyhnete měsícům hledání ucházejícího copywritera.

Agenturou – Neztrácíme čas naceňováním a odhady náročnosti práce, takže můžeme být levnější. Za spolupráci s námi platíte jednotnou měsíční sazbu. Specializujeme se jen na copywriting a máme vyladěné procesy. Texty dodáme rychleji a v prvotřídní kvalitě.

Dokážete zpracovat texty i na moje téma?

Téma textů může být libovolné. Zpracováváme například texty týkající se těchto oblastí:

 • Finance
 • Pojištění
 • Elektronika
 • Moderní technologie
 • Sport
 • Reality
 • Právo
 • Zahradnictví
 • Marketing
 • Mobilní aplikace
 • Kouření
 • Zdravá výživa
 • A další…

U složitějších či odbornějších témat si od vás na začátku vyžádáme více podkladů.

Naši copywriteři umí zpracovat text na jakékoli téma. Pokud si ale nejste jisti, zda právě vaše téma zvládnou, vyzkoušejte nás s garancí vrácení peněz!

Jaké texty dokážete zpracovat?

Naši copywriteři jsou schopni zpracovat širokou škálu typů českých textů na téměř jakékoli téma. Připravíme pro vás poutavý článek na blog, obsah pro vaši novou podstránku na webu, upravíme vámi napsaný text, aby byl poutavější. Můžeme vám také pomoci s napsáním e-mailu pro zákazníky, přípravou zajímavých příspěvků na sociální sítě nebo tvorbou tiskové zprávy. Rádi pro vás otextujeme i reklamní materiály a připravíme i další texty podle vašeho zadání.

Jak dlouhé texty k napsání vám můžu zadat?

Jak dlouhé potřebujete, je to jen na vás. Ve slíbeném termínu 2 pracovních dnů pro vás ale zpracujeme standardní text o délce do 400 slov (asi 1,5 normostrany). U delších textů si necháváme více času na jejich zpracování. To proto, abychom vám doručili opravdu kvalitní výsledek.

Texty nad 1600 slov zpracováváme pouze po předchozí dohodě.

Kolik textů vám můžu měsíčně zadat?

Můžete nám zadat neomezené množství textů ke zpracování. Všechny postupně zpracujeme tak rychle, jak nám vámi zvolený balíček dovolí.

Pokud máte zakoupený balíček PRAVIDELNÝ, máme rozpracovaný vždy pouze 1 text. To znamená, že teprve, když ho dokončíme a odevzdáme, začneme s dalším. V rámci tohoto balíčku vám můžeme napsat asi 10 textů měsíčně.

Balíček PRÉMIUM umožňuje pracovat na 2 textech zároveň. V rámci měsíce vám tak můžeme zpracovat cca 20 článků.

Zadání nám můžete posílat i dopředu, my sami je budeme postupně realizovat.

Co když budu chtít text po dokončení ještě upravit?

Upravit text po dokončení není problém. Nabízíme neomezený počet revizí všech textů, takže jakmile budete chtít něco upravit, stačí nám do 7 dnů od obdržení výsledného textu či předchozí revize napsat a my jej doladíme. Malé úpravy stihneme většinou do 1 pracovního dne, větší úpravy obvykle do 3 pracovních dnů.

Pokud budete chtít upravit texty později než 7 dní od jejich odevzdání, zpracujeme je ve stejné lhůtě, jako kdyby šlo o nové zadání.

Pokud byste chtěli texty upravit sami, není to problém. Můžete s nimi dle potřeby samostatně pracovat.

Poskytujete nějaké garance?

Každému zákazníkovi nabízíme 7denní garanci vrácení peněz. V případě, že se rozhodnete službu dále nevyužívat, stačí nám napsat a zrušíme vaše měsíční předplatné. Spoluprací s námi tedy nic neriskujete. Z měsíce na měsíc můžete změnit balíček, spolupráci pozastavit či ukončit, nic vás nezavazuje.

Máte další otázky?

Vše důležité najdete v nápovědě, nebo nás kontaktujte. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je CopyVčelka pro vás.