Průzkum spokojenosti – jak CopyVčelku hodnotí její klienti?

Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků. Proto se jich formou dotazníku ptáme, co se jim na CopyVčelce nejvíce líbí a co naopak můžeme ještě vylepšit. Díky této cenné zpětné vazbě můžeme službu neustále zdokonalovat, aby přesně plnila svou roli – byla přínosným a nenahraditelným pomocníkem každého, kdo potřebuje kvalitní a včas dodávané texty.

Prohlédněte si výsledky (v procentech) našeho průzkumu a přečtěte si, co o CopyVčelce říkají ti, kteří ji využívali nebo využívají.

Jak jste spokojeni se službou CopyVčelka?

Doporučili byste CopyVčelku ostatním?

Ohodnoťte jako ve škole kvalitu textů, zákaznické podpory, cenu a rychlost našich služeb

  • Kvalita textů
  • Kvalita zákaznické podpory
  • Cena služby
  • Rychlost zpracování textů

Kvalita, spolehlivost a férové jednání – to je pro mě služba CopyVčelka. Na službě oceňuji férové jednání, přesné dodržení termínů, a to včetně řízení celého koloběhu procesu – v mém případě šlo o úpravy textů pro můj web a také článku pro blog. Vše bylo ve výborné kvalitě.

Radek Pohnan

Sehnat spolehlivého a cenově dostupného copywritera je v dnešní době něco jako hledat jehlu v kupce sena. Vyzkoušeli jsme kde koho a nic. O to víc nás překvapilo, že spolupráce s CopyVčelkou funguje od samého začátku na výbornou. Konečně máme zdroj kvalitních textů.

Mioweb Reference

Co se vám na CopyVčelce líbí, co vám vyhovuje?

Texty, které nám náš copy writer tvoří, jsou přesně podle mého očekávání a velmi oceňuji její nápady. Jsem často až překvapen, jak z mého „krátkého zadání“ vždy pochopí, co přesně chci a výsledek je ještě nad mé očekávání. V tématech se orientuje, jako by měla mé znalosti a zkušenosti. Vyhovuje mi, že nemusím trávit příliš času nad zadáním.

Flexibilita a kdykoli se dá jakýkoli nápad probrat. Hned nás někdo kontaktuje kdykoli napíšeme nějaký nápad. Články se tvoří v měsíčním paušálu obrovskou rychlostí. Dalo by se říci, že na tempo, které jsem schopný stíhat, až moc rychle. 🙂

Pružnost, zájem o co nejlepší výsledek, uznání vlastní chyby (to jako klobouk dolů, protože toto jen tak neudělá)

kompletní zpracování textu na základě dodaných dat

Rychlost a univerzálnost. Vím co platím a co dostanu.

Zákaznický servis, komunikuji pouze s jedním člověkem, adekvátní kvalita textů, která odpovídá zadání, využití na více textových útvarů (pro nás např. produkt. popisky, články, …)

Co se vám na CopyVčelce nelíbí?

Potřebovali jsme texty do lékárenských letáků, reklama v této oblasti má svá specifika, tudíž jsme měli na začátku problém se znalostmi z oboru.

pro mě je limitující cena, malý e-shop = malé obraty = malý zisk = malé náklady

Jsem spokojen. Snad jen u zadání při textování stránky webu, bych ocenil o den kratší dobu zpracování.

Jak dlouho plánujete, že budete CopyVčelku využívat?

„CopyVčelku plánuji využívat dlouhodobě, alespoň půl roku a déle.“

„CopyVčelku plánuji využívat určitě několik následujících měsíců.“

„CopyVčelku plánuji využívat měsíc a pak skončit.“

CopyVčelka je prima služba, která v ČR nemá konkurenci. Dobře mi poradili a s odevzdanou prací jsem byla maximálně spokojená.

Kabelacova T2

Copywriteři píší profesionální články pro indoor pěstitele rostlin, spolupráce se mi líbí. Na cokoliv se zeptám, dostanu rychlou odpověď. CopyVčelka mi radí s celým obsahovým marketingem.

Radek Tichy 2

Vyzkoušejte pravidelný copywriting

Garance vrácení peněz, žádné závazky.