Objednejte si pravidelný copywriting

Garance vrácení peněz, žádné závazky.

Vyberte si balíček pravidelného copywritingu, který nejvíce vyhovuje vašim potřebám. Pro volbu nejvhodnějšího balíčku můžete využít naši kalkulačku. Dále je dobré si promyslet, kolik lidí bude zadávat texty, zda máte zájem o konzultace s copywriterem, obrázky k textům, více rozpracovaných zadání textů naráz či třeba vlastního copywritera.

PRAVIDELNÝ
5 900 Kč
měsíčně bez DPH
  • 1 zadavatel
  • 1 rozpracovaný text v jeden okamžik (max. cca 10 textů do 400 slov měsíčně)
  • Neomezeně revizí
  • Profesionální korektura
  • 7 dní garance vrácení peněz
  • Dokončení do 2 pracovních dnů*
  • Vlastní projektový manažer
  • Podpora e-mailem

Potřebujete více článků nebo individuální balíček? Kontaktujte nás, připravíme ho pro vás.

* 2 pracovní dny garantujeme v případě, že jde o klasický rozsah textu do 400 slov (asi 1,5 normostrany). V případě textů do 800 slov se termín prodlouží na 3 pracovní dny. V případě textů do 1600 slov se termín prodlouží na 4 pracovní dny. Delší texty je třeba rozdělit do více zadání, s čímž vám rádi pomůžeme. Rychlost je důležitá, ale nesmí jít na úkor kvality.

Co o nás říkají zákazníci

Pozitivní ohlasy na revoluční službu pravidelného copywritingu.

Kvalita, spolehlivost a férové jednání to je pro mě služba Copyvčelka. Na službě oceňuji férové jednání, přesné dodržení termínů, včetně řízení celého koloběhu procesu v mém případě úpravy textů pro můj web a také článku pro blog. To vše ve výborné kvalitě za dobrou cenu.

Radek Pohnan

Copyvčelka je prima služba, která v ČR nemá konkurenci. Dobře mi poradili a s odevzdanou prací jsem byla maximálně spokojená.

Kabelacova T2

CopyVčelka vám zajistí všechny texty, které pravidelně potřebujete pro svoje online podnikání. Od článků, přes návrh textů e-mailů, reklamních materiálů, příspěvků na sociální sítě, až po produktové a prodejní texty. Stačí pouze poslat e-mail se zadáním a do 2 dnů získáte hotový text. Přidejte se i vy mezi naše spokojené zákazníky, nebo se podívejte do častých otázek a odpovědí.

Váháte nad tím, jaký balíček si vybrat? Použijte naši kalkulačku, která vám poradí a řekne, kolik s námi ušetříte.