10 způsobů, jak může B2B firma využít služeb CopyVčelky.cz

Internetové a marketingové trendy hovoří jasně – obsah je král a z trůnu ho nic nesesadí. A nejdůležitější roli v něm sehrávají jednoznačně texty. A o to více v byznysu, kde je jakákoli komunikace klíčem k úspěchu. Proto byste v tak konkurenčně silném prostředí, jakým je právě „business to business“, měli mít dokonale vyladěné každé slovo. Podívejte se, jak vám s tím může pomoci právě CopyVčelka.

1. Napíšeme články do magazínu

Pokud máte svůj vlastní magazín, který potřebujete stále plnit novými a novými články, ale na promýšlení jejich strategie i jejich samotnou realizaci nemáte čas nebo síly, obraťte se na nás. Píšeme na jakákoli témata, nebojíme se odborných textů, pokud k nim máme dostatečné množství kvalitních podkladů. Může nám chvíli trvat, než sladíme své psaní s vaším vkusem, proto je nejlepší dát nám na úvod spolupráce několik zadání za sebou, abychom vás a váš vkus rychleji a lépe poznali.

2.ruce svět Postaráme se o překlady zahraničních novinek

Obsah s vysokou informační hodnotou může přijít i ze zahraničních zdrojů. Každý obor se zdokonaluje a je třeba prezentovat novinky, které se ho týkají. Novinky sami zpracujeme nebo přeložíme zahraniční texty a dáme vzniknout novému obsahu, který vaši zákazníci ocení.

3. Zpracujeme případové studie

Připravíme pro vás texty k případové studii či jinému materiálu, který návštěvníci vašeho webu získají výměnou za kontakt na sebe. Takové materiály se dají neustále obměňovat a vy tak můžete získávat kontakty, kterých by se vám jinak nejspíš nedostalo.

4. Otextujeme produktové listy

Do čtivé formy převedeme veškeré informace, které na tištěných materiálech předáváte svým zákazníkům. Přivítejte dobu, kdy produktové listy nekončí nepřečtené v odpadkových koších!

5. Zpracujeme texty na reklamní materiály

Reklamní letáky, brožury, propagační materiály, které můžete bez obav rozdávat na konferencích a být na ně pyšní. Přesně pro ně vytvoříme texty, které nenechají nikoho na pochybách, že jste kapacity ve svém oboru a že právě na vás by se měl každý obrátit.

6. Naplníme obsahem váš web

Tedy – naplnit web budete muset vy. Naštěstí ale budete vědět čím, protože veškeré texty, které na něm budete chtít mít, zrealizujeme my. Vylepšíme texty na často opomíjených stránkách, jako je stránka O nás, Kontakt nebo Produkty a služby.

7. Vezmeme do svých rukou texty do vašich e-mailů

Bez e-mailů, které svým zákazníkům pravidelně posíláte, by vaše podnikání nebylo tím, čím je. Stejně tak je potřeba vnímat i promyšlené autorespondery, které systém posílá sám. Na pochybách o vašich kvalitách nenecháme ani potenciální zákazníky, pro něž vymyslíme takové follow-up zprávy, které zvýší vaši důvěryhodnost v jejich očích, nebo jim jen připomenou, že jste tady a rádi byste tady byli pro ně.

8. Dodáme šťávu referencím

Není nic lepšího než spokojený zákazník. Referenci od něj proměníme v reprezentativní text s informacemi, co si od vás B2B firma objednala, jak spolupráce probíhala a s jakým výsledkem. Reference fungují na potenciální zákazníky jako magnet!

social-network-76532_6409. Oživíme vaše aktivity na sociálních sítích

Sociální sítě a váš život na nich, to je základ. Vymyslíme poutavý příspěvek na Facebook, LinkedIn a jiné sociální sítě a na vás už zbude jen jeho publikace a přijímání ovací vašich fanoušků a followerů.

10. Přepíšeme vaše videa

Pokud natáčíte videa, jistě si uvědomujete, jaká je škoda, že nejsou v textové podobě. S přepisem ale nemusíte ztrácet čas, uděláme to za vás. Díky němu vás budou mít internetové vyhledávače zase o něco radši.

Využijte služeb CopyVčelky.cz a mějte své texty hodnotné, formálně příjemné a reprezentativní. Postaráme se o to! Podívejte, jak to u nás funguje, a neváhejte si naše služby objednat!

Vyzkoušejte pravidelný copywriting

Garance vrácení peněz, žádné závazky.