Spolehlivý tým autorů a korektorů, kdykoli potřebujete

CopyVčelka.cz je efektivním řešením pro všechny, kteří pravidelně potřebují novou várku originálních textů. Za jednotnou měsíční sazbu pro vás náš tým profesionálních copywriterů zpracuje neomezený počet textů, které nám sami zadáte.

Revoluční neomezený copywriting vyřeší problémy s hledáním nových autorů, jejich nespolehlivostí, nízkou kvalitou nebo příliš vysokou cenou. Na službu poskytujeme garanci spokojenosti a v případě, že ji už nebudete potřebovat, ji můžete kdykoli ukončit.

Napíšeme pro vás vše od kvalitních článků na blog, přes originální texty na web, poutavé popisky produktů a kategorií, reklamní texty, atraktivní příspěvky na sociální sítě, e-maily, odborné případové studie, až po e-booky nebo texty pro reklamní materiály. Všechny texty prochází profesionální korekturou.

vcelka_obr

Pro koho je CopyVčelka.cz?

Obsahový marketing

Každý měsíc napíšeme nové články na blog, texty nových podstránek, reklamní články, příspěvky na sociální sítě, texty e-mailů.

Firmy

Každý měsíc vytvoříme texty na web, e-booky, případové studie, produktové listy, tiskové zprávy, e-maily, články pro zákazníky a partnery.

E-shopy

Každý měsíc zpracujeme popisky produktů a kategorií, články do magazínu, reklamní články, newsletter, texty na propagační letáčky.

Marketéři

Každý měsíc připravíme pro vaše projekty či klienty všechny texty a články. Profesionální výsledek je do 2 dnů hotov, za jednu cenu.

Proč si objednat neomezený copywriting?

Většina lidí nemá v dnešní uspěchané době na psaní textů čas – ba co hůř, ani je to nebaví. Přesto lidé vědí, že k tomu, aby uspěli a oslovili potenciální zákazníky, potřebují spoustu kvalitních textů.

Poutavé texty je ale složité vytvořit, protože musíte najít spolehlivé autory, kteří svoji práci dodají včas a naúčtují si za ni rozumnou cenu. Takové kombinace je velice obtížné dosáhnout a s problémy při tvorbě textů se tak potýká většina českých marketérů a majitelů firem. My přicházíme s řešením v podobě neomezeného copywritingu.

Známé marketingové tvrzení „obsah je král“ skutečně platí! CopyVčelka je tu pro všechny, kteří chtějí pomoci s tvorbou textů, aby měli čas zaměřit se na to, jak tyto texty využít pro získání nových zákazníků.

Pošlete nám libovolné množství zadání e-mailem a my vám za 2 dny zašleme hotový text, který můžete okamžitě použít. Čím víc nás zaměstnáte, tím více vás poznáme a služba se vám vyplatí.

stroj

Co o nás říkají zákazníci

Pozitivní ohlasy na revoluční službu neomezeného copywritingu.

Copywriterky píší články jako kdyby byly profesionální indoor pěstitelé rostlin, spolupráce se mi líbí. Na cokoliv se zeptám, dostanu rychlou odpověď.

Radek Tichy 2

Copyvčelka je prima služba, která v ČR nemá konkurenci. Dobře mi poradili a s odevzdanou prací jsem byla maximálně spokojená.

Kabelacova T2

Vyzkoušejte neomezený copywriting

Garance vrácení peněz, žádné závazky.